STADIOPASTA

PASTA Z ARGILLI ZIELONEJ I EKSTRAKTÓW ROŚLINNYCH

Stadiopasta – to kremowa pasta na bazie, argilli zielonej, ekstraków roślinnych ( kasztanowca, malwy, nagietka, arniki), olejów aromatycznych (sosny mugo, rozmarynu, lawendy, mięty) do nakładania na skórę o działaniu ochronnym, zmiękczającym i relaksacyjnym.
  • - STADIOPASTA powoduje zmniejszenie zasinień, obrzęków oraz pozwala na powrót sprawności ruchowej.
  • - Pasta ma charakterystyczną zielonkawą barwę białą i zapach charakterystyczny dla zawartych w niej naturalnych składników.
  • - Stadiopasta wywołuje na skórze przyjemne uczucie chłodu.

Wskazania do stosowania: Leczenie miejscowe: bólu mięśni i stawów po urazach (stłuczenia, zwichnięcia, naderwania itp.); stanów zapalnych tkanek miękkich – zapalenie ścięgien, więzadeł mięśni i stawów; choroby zwyrodnieniowe stawów. Dawkowanie i sposób podawania: Stadiopastę należy stosować miejscowo na skórę 2 -3 razy na dobę w odstępach kilkugodzinnych. Ilość użytego żelu należy dostosować do rozmiarów miejsca zmienionego chorobowo. UWAGA: Nie należy stosować produktu na uszkodzoną skórę, otwarte rany, na stany zapalne skory, błony śluzowej oraz do oczu. W razie przedostania się żelu do oczu lub na błony śluzowe należy usunąć żel, obficie spłukując wodą.